Würzburg - F. Düsseldorf İddaa Tahmini

Würzburg F. Düsseldorf İddaa Tahmini (29 Ocak)
Würzburg - F. Düsseldorf maçında bol gollerin yanında deplasman takımın galibiyetini bekliyoruz.

Daha yüksek oranlar ve banko kuponlar için web sitemize üye olunuz. Profesyonel hizmet ve günlük garanti kazanç için üyelik https://kralbanko.com adresinden paketlerimizi inceleyiniz.

Fortuna Düsseldorf son iki maçta dört puan kaybetti ancak zirve mücadelesi verdiği rakiplere karşı mağlup olmamak da önemliydi. Hamburg karşısında rakibinden çekindiklerini düşünüyorum ve gol yollarında istediklerini yapamadılar. Würzburg, AUE karşısında öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı ve maçtan puansız ayrıldı. Kalite olarak bu ligin altındalar ve ligde kalma şansları çok düşük. Düsseldorf'un üst üste yaşanan puan kayıplarından sonra hata lüksü kalmadı. Würzburg önünde kazanmalarını bekliyorum.

Maç Sonucu 2 , Oran: 1.62

Üç haftada beş puanlık seriyle bir ara umutlanan Würzburg son iki maçını kaybedip yeniden hız kesti. Yine de iç sahada verimli hücum ediyor olmaları kendileri adına bir avantaj. Düsseldorf dokuz haftadır kaybetmiyor ancak son dönemde bir hücum istikrarsızlığı içindeler. Sezona iyi başlayan Hennings'in düşen performansı gol yollarındaki verimliliklerini etkiledi. Kenan Karaman son maçlarda yaptığı skor katkısıyla bu açığı kapamaya çalışsa da yanında ona destek olup yükü sırtlanacak bir isme ihtiyaç var. Yine de son sıradaki Würzburg'a karşı deplasmanda da olsa etkili olmalarını bekliyorum. Önerim 2,5 üstü seçimi. 

Toplam Gol 2,5 Üst , Oran: 1.55
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın