Wrexham - Maidenhead İddaa Tahmini

Wrexham Maidenhead İddaa Tahmini (12 Ekim)
Wrexham - Maidenhead maçında mutlak ev sahibi galibiyeti bekliyoruz.

Daha yüksek oranlar ve banko kuponlar için web sitemize üye olunuz. Profesyonel hizmet ve günlük garanti kazanç için üyelik https://kralbanko.com adresinden paketlerimizi inceleyiniz.

Geçtiğimiz sezon Ulusal Ligden düşen Maidenhead United, İngiltere Futbol Federasyonunun mali sorunları yüzünden iflas etme noktasına gelen FC Bury takımını tüm liglerden ihraç etme kararını alması sonucunda şanslı bir şekilde lige tutunmuştu. İlk 3 hafta puansız kapatırken kalelerinde 10 gol gördüler. Galler temsilcisi Wrexham ‘da kulübün geleceği ilerleyen günlerde netleşecek. Kulüp iyi bir alıcı ile üst ligi zorlayabilir. Yeovil Town deplasmanında alınan 3 puan oldukça değerliydi. Savunması sorunlu Maidenhead karşısında yine kazanmalarını bekliyorum. Alternatif seçimim 2,5 gol üstü.

Wrexham'da şu an için ana gündem maddesi kulübün satışı. İlk üç maçtan iki galibiyet çıkarmayı başarırken yenildikleri tek takım da lige oldukça iyi başlayan Solihull Moors oldu. Satışın yakın zamanda gerçekleşmesi beklendiği için bu durumun oyuncuları olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. Bilakis yeni beklentiler sebebiyle takımda daha olumlu bir atmosfer oluşabilir. Maidenhead ilk üç hafta sonrasında puan alamadı ve kalesinde 10 gol gördü. Fiziksel olarak hiç hazır görünmüyorlar. Dokuz günde dördüncü maçları olacak. Galler temsilcisi favorim.

Ms 1 , Oran: 1.50
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın