Inter Turku - Kuopion İddaa Tahmini

Inter Turku Kuopion İddaa Tahmini (15 Ekim)
Inter Turku - Kuopion maçında bol bol gol bekliyoruz.

Daha yüksek oranlar ve banko kuponlar için web sitemize üye olunuz. Profesyonel hizmet ve günlük garanti kazanç için üyelik https://kralbanko.com adresinden paketlerimizi inceleyiniz.

Basit puan kayıplarıyla zirve yarışından uzaklaşan Inter Turku kötü gidişi Lahti galibiyetiyle sonlandırdı. Normal sezonun ardından play-off etabı da olacağı için burada kazandıkları takdirde hala ikinci sıra ve hatta şampiyonluk için şansları olabilir. Kuopion çok iyi bir sezon geçiriyor. HJK'nin kayıplarıyla liderliği de aldılar ama son haftalarda iyi sonuçlara rağmen biraz zorlandıklarını düşünüyorum. Inter Turku kolay bir deplasman değil. Ev sahibinin de skora katkısıyla 2.5 gol barajı aşılabilir.
İnter Turku 6 maçlık galibiyet özlemine Lahti karşısında son vermişti. Lider olan rakipleri ile arasında 10 puanlık bir fark söz konusu. Kuopion’da uzun zamandır sakat olan orta sahanın önemli ismi Pedro Vitor yine yok. İnter Turku kazanıp play off için iddiasını sürdürmek isteyecek. Kuopion kazanırsa önemli bir virajı aşacak. Gollü bir maç olasılığı yüksek. Karşılıklı gollerle 2,5 gol üstü barajı aşılır.

2.5 Gol Üst , Oran: 1.55
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın