İddaa En Fazla Kaç Maç Oynanır?

İddaa En Fazla Kaç Maç Oynanır?
Her iddaa sever gibi, kupon yapmak hepimizin vazgeçilmez bir tutkusu olmuştur. İddaa bayisine gidip bültene bakıp kafa patlatmayı hepimiz yapmışızdır. Yeni iddaa sisteminde hem maç hemde tahmin için ayrı ayrı kodlar olduğundan beri iddaa bayisinden kupon yapmak zorlaşmıştır. Eski iddaa sisteminde kupona 12 maç ekleyebilirken ve eğer makineden girilirse 30 maçlık bir kupon hazırlayabiliyorduk. Peki yeni sistemde iddaa en fazla kaç maç oynanır?

Yazımıza başlamadan önce; iddaa kuponu yapmak emek ve birikim gerektiren bir iştir. Eğer bu konuda yeteri kadar bilgili değilseniz, profesyonel hizmet almanızı öneririz. Bunun için de web sitemize ücretsiz kayıt olup kazanmaya başlayabilirsiniz. ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Eğer bayiden oynamak isterseniz, size verilen boş kuponda 7 adet boş kolon bulunmaktadır. Ama makine üzerinde bayiciye oynatırsanız daha çok maç oynayabilirsiniz. Kısaca iddaa bayisinden en fazla 7 maç oynayabilirsiniz. Peki 2019 yılı için iddaa sitelerinden en fazla kaç maç oynanır? Bu sorunun cevabını kendiniz de deneyerek bulabilirsiniz. Nesine'den kuponumuza ekleyebildiğimiz kadar maç eklemeye çalıştık ve 20 adet maç ekleyebildik.


İddaa En Az Kaç Maç Oynanır?

Bayide en fazla 7, iddaa sitelerinde ise 20 maç oynanıyor. Peki iddaa en az kaç maç oynanır? Bu durum tamamen oynanan maçın MBS değeri ile alakalıdır. Örneğin MBS 2 olan maçların olduğu bir kuponda en az 2 maç oynanır. Eğer maç MBS 1 ise, bu maç tek maçtır ve kuponda tek başına oynanabilir. Bence MBS 3 olan maçlardan oluşturulmuş 3 maçlı bir kupon oynamak en mantıklısı olacaktır. Bu sorunun cevabı 2019 yılı için geçerli olup, ilerde değişkenlik gösterebilir. 

Kazanma şansınızı yükseltmek için yeni iddaa sisteminin verdiği nimetlerden faydalanmanızı öneririm. Kupondaki maç sayısını 1, 2 veya 3 yaparak kazanma şansınızı yükseltebilirsiniz. Çok yüksek oranlardan kaçıp, az ama düzenli kazanmayı hedefleyin. Kasa katlama ve banko kuponlara yönelip kazanabilirsiniz. Bunun yanında profesyonel hizmet almayı da unutmayın! 

İddaa ile alakalı makaleler ve paylaşımlarımız için Blog Bölümünü ziyaret ediniz. Bol şans dileriz!